Η Κάναβα Ρούσσος προσκαλεί τους οινόφιλους σε αυτό το μοναδικό οινικό ταξίδι που θα είναι εμπλουτισμένο με καινούργιες ιδέες, παλαιωμένες γεύσεις και μεθυστικά αρώματα. Την Κυριακή 31/03/2024 και την Δευτέρα 01/04/2024, στo Περίπτερο των Εθνών (6) HELEXPO, στην Αίθουσα Boutique Stage με τα Μικρά Οινοποιεία (Boutique Wineries) που η παραγωγή τους δεν ξεπερνά τις 80 χιλιάδες φιάλες – Σταντ Νο44 ΚΑΝΑΒΑ ΡΟΥΣΣΟΣ Παλαιωμένοι Οίνοι Σαντορίνης καθώς και στο COCKTAIL BAR για εμπνευσμένα κοκτέιλ.
![](https://winetrails.gr/wp-content/uploads/2020/09/wineTrails-2-e1598958081597.png)